Puteți vedea absolut totul, cum funcționează pe această adresă: panel.ultraphase.org
Aici aveți o mare parte din panel, pe care puteți naviga in exces, însă dacă dați de mai multe ori refresh luati ban pe IP câteva secunde pentru ca este o protecție anti-flood foarte dezvolatată pentru a nu fi picat așa ușor. Dacă doriți si webhost de la noi contactați un operator in jivo-chat-ul plasat in colțul din dreapta jos. În cateva momente vă va prealua un operator / tehnician / moderator / fondator. În principiu panel-ul are absolut tot ce îi trebuie. Prețul se discută acolo, dar nu va fi câțiva lei pentru ca s-a muncit ceva timp la el. De asemenea oferim si montare manuala facută de noi prin TeamViewer sau FTP, pentru a fi toată lumea mulțumită.
În curand voi posta mai multe detaliile legate de firma de hosting a noastra, si ii voi face si un site personalizat. Încă nu avem un sistem așa automizat prin care să supraveghem absolut tot ce se întâmplă în conturile noastre. Plățile se vor putea face prin transfer bancar si coduri PaySafeCard. Țin să vă anunț că am deschis si un server de SA-MP beta, cu adresa 89.33.242.173.
Panel-ul se vinde si pe bucăți / partiții mai mari sau mai mici depinzând de ce doriți voi. Probabil voi creea si o categorie specială pentru serverul de SA-MP, dar momenta nu cred că este așa mare nevoie, dar voi face un topic numit Server updates unde voi prezenta update-urile ce le fac pe server pe zi ce trece. Update-urile sunt zilnice si foarte eficiente. Acum câteva zile am creat un sistem de obiecte ascunse, care este folosit de playeri chiar și în momentul actual. De asemenea au fost adăugate niște comenzi la lideri, mai exact /manageraport, /checkraport care zic eu îi ajută pe majoritatea să reseteze / vizualizeze raportul membriilor săi direct din joc, fără panel sau alte add-on-uri. Acum lucrez la o comandă, mai exact /questmap, care vă va deschide o mapa in fața ecranului pentru a vizualiza unde sunt plasate obiectele ascunse. Forum-ul va avea si el câteva modificări, însă nu acum, pentru că momentan comuntiatea este în plină creștere și așteptăm să mai creasca înainte să facem prea multe update-uri. Am văzut cateva întrebari care s-au tot repetat in ultima vreme și le voi posta in forumul de Întrebari frecvente pentru a le putea vedea si voi. La site-ul de vânzări de sisteme încă se lucrează, și nu este la fel de ușor ca in PAWNO. PHP este mult mai greu din punct de vedere tehnic. Dacă cineva este interesat sa cumpere acest panel ne vedem pe site-ul de vânzări (click)